Zobacz nasze realizacje. Przekonaj się jaką jakość mamy Ci do zaoferowania. Nasza firma specjalizuje się w pracach remontowo-budowlanych. Wykonujemy wszystkie prace modernizacyjne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Firma nieustannie zdobywa doświadczenie niezbędne do szybkiej i starannej realizacji projektów. Naszym atutem przy realizacji zleceń jest odpowiedni sprzęt, środki transportowe i przeszkoleni pracownicy, stosujący nowoczesne technologie. Wykorzystujemy też najlepsze materiały.
» zobacz więcej
Firma ciągle rozwija się i inwestuje w swoją wiedzę, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od technologii poprzez materiały, kończąc na poradach projektanckich. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin w zakresie budownictwa. Oferujemy pełen zakres robót remontowych i wykończeniowych.
Na życzenie klienta sporządzamy kalkulacje cenowe po zapoznaniu się z zakresem prac.
Skontaktuj się z nami a udzielimy Ci wyczerpujących informacji na każdy temat, postaramy się pomóc Ci w podjęciu jedynej słusznej decyzji.
» czytaj więcej
PHU Delta © 2008-2010 start | o firmie | zakres działalności | kontakt